O Nas

Czym się zajmujemy ?

Chcemy nieustannie się rozwijać i poszerzać nasze obszary działania. Branża fotowoltaiczna nie ogranicza się jedynie do budowy instalacji. Coraz szybsza dynamika sektora OZE wymusza podejmowanie kolejnych, nowych działań w zakresie budowy jak i utrzymania i serwisowania istniejących już instalacji fotowoltaicznych. Zajmujemy się dystrybucją asortymentu w branży OZE.

Współpraca

Zachęcamy do współpracy przedsiębiorstwa zajmujące się szeroko rozumianym sektorem OZE. Zapraszamy do kontaktu zarówno przedsiębiorstwa związane z instalacją systemów OZE, producentów urządzeń którzy chcą przedstawić swój produkt i innych zainteresowanych na współpracę.

Historia firmy

Początki naszej spółki są ściśle związane z branżą energetyczną i ze zdobywanym doświadczeniem także z punktu widzenia instalatorskiego. Zainteresowanych wykonaniem instalacji fotowoltaicznej zapraszamy do kontaktu, zapewniamy najwyższym poziom usług i obsługi.

Rabaty i promocje

Staramy się obsługiwać klientów na najwyższym poziomie obsługi wraz z korzystnymi cenami. Zapraszamy do kontaktu w celu indywidualnej wyceny zamówienia. Prosimy śledzić naszą stronę oraz media społecznościowe w poszukiwaniu aktualnych promocji.

Potrzebujesz pomocy ?

Zapewniamy pomoc w doborze odpowiednich produktów do indywidualnych potrzeb. Oferujemy zaprojektowanie instalacji specjalnie dla Ciebie.

Oferujemy produkty światowych producentów o najwyższej jakości, wszystkie spełniają europejskie normy i dopuszczenia do użytku.

Korzystamy z usług firm transportowych które zapewniają szybką i bezpieczną dostawę z możliwością śledzenia przesyłki. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone.

Wszystkie zamówienia są realizowane w najwyższym standardzie z ochroną kupującego, które regulują przepisy prawa handlowego.